Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dolot bez zwężki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dolot bez zwężki

    Akurat mechanicznie to nie jest taka wielka różnica, pare razy robiłem zakupy w serwisie Skody i brałem części do Octavi ipasowały bez problemu)

    pozdrawiam

  • #2
    Dolot bez zwężki

    Witam

    Mam takie oto pytanie: gdzie mogę dostać dolot "bez zwężki" do turbo :?: :?: :?:

    Wiem że w Unitronic, koszt 300pln, to chyba troche sporo jak za kawałek rurki :roll:
    a może nie?
    www.pinkbike.com

    Komentarz


    • #3
      Re: Dolot bez zwężki

      Zamieszczone przez cieq
      Witam
      Mam takie oto pytanie: gdzie mogę dostać dolot "bez zwężki" do turbo :?: :?: :?:
      Wiem że w Unitronic, koszt 300pln, to chyba troche sporo jak za kawałek rurki :roll:
      a może nie?
      Pewnie w kazdej firmie tuningowej zajmujacej sie orurowaniem moga ci to dorobic. Ale ile taniej bedzie ? Ja mam Unitronic, nie wiem czy cos to daje, no- moze troszke jakby turbina zwawiej reagowala k A no i fajniej ja slychac k
      Pozdrawiam
      perfex

      Octavia HTP

      Komentarz


      • #4
        Re: Dolot bez zwężki

        Zamieszczone przez cieq
        Witam



        Wiem że w Unitronic, koszt 300pln, to chyba troche sporo jak za kawałek rurki :roll:
        a może nie?
        drogo powiadasz :lol:
        Link

        Komentarz


        • #5
          Re: Dolot bez zwężki

          Zamieszczone przez

          drogo powiadasz :lol:
          Link
          ad:

          a co dało wstawienie tego u Ciebie? To samo co u perfexa ?
          www.pinkbike.com

          Komentarz


          • #6
            tzn u mnie to wygladąło tak ze wstawiałem to razem z nową sprezarka K03s wiec ciezko mi powiedzieć jak by to wygladąło po wstawieniu samego dolotu...jak chcesz to poszperaj troche na forum seat racing404 Not Found pamietam że kiedyś sporo tam o tym dolocie było..nawet jakies wykresy chyba były przed i po.......

            Komentarz


            • #7
              Umnie +4km i + 5nm

              Komentarz


              • #8
                Re: Dolot bez zwężki

                Zamieszczone przez cieq
                Witam

                Mam takie oto pytanie: gdzie mogę dostać dolot "bez zwężki" do turbo :?: :?: :?:

                Wiem że w Unitronic, koszt 300pln, to chyba troche sporo jak za kawałek rurki :roll:
                a może nie?
                Mi to zrobił el-tec i wyszło bardzo profi. Koszt może 50-100 PLN (robiłem za jednym razem dużo rzeczy i tak mi to policzyli, więc jak robiłbyś tylko to, może wyjdzie nieco drożej). Najlepiej zapytać bezpośrednio.

                Pozdr!
                BP
                była mocna Octa, a jest konik
                Greckie Delikatesy

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X